Ministerstvo životního prostředí

EKOFILM 2020

Projekce EKOFILMu proběhnou na konci listopadu

Po pár nepříjemných zprávách nabízíme jednu dobrou. Festivalové projekce proběhnou! S kinosály jsme se dohodli, že všech pětadvacet soutěžních filmů promítneme v termínu 27. a 28. listopadu. Proběhnou v původně plánovaných sálech, tedy v Univerzitním kině Scala a v sále společenského centra Úřadu městské části Brno-střed.

 A stále platí, že aspoň část programu na původní termín festivalu, tedy od zítřka do pátku, zůstává zachována. Na co se tedy stále můžete těšit?

Přijměte naše pozvání na úvodní besedu „Je spotřeba potřeba?“, kterou najdete v původním termínu 14. října v 16:00 hodin v online streamu na webu EKOFILMu. Streamovat ji bude také Česká tisková kancelář.

 Užijte si i zahájení festivalu s Kapitánem Demem. 14. října od 18:30 hodin opět online, tentokrát navíc na internetové televizi MALL.TV.

Čas si udělejte i v pátek 16. října od 19:00 hodin. Z první ruky se díky online Slavnostnímu vyhlášení vítězů EKOFILMu dozvíte, kdo získal jednotlivá ocenění. Nejen vítězné filmy si pak budete moci vychutnat v náhradním termínu!  

Další částí doprovodného programu, která se do online prostředí nepřesouvá a zůstává zájemcům přístupná, je výstava Není zvěř jako zvěř. Probíhá už od 5. října v parku na brněnském Moravském náměstí a končit bude 25. října. Další doprovodné akce plánované v termínu 14.–17. října 2020 jsme bohužel museli zrušit.

Užijte si EKOFILM, který letos přichází doslova přímo k vám do pohodlí právě toho místa, kde zrovna budete.

13. 10. 2020