Ministerstvo životního prostředí

Zážitkový program

Workshop – kartonové VR brýle

www.psphoto.cz-03478.jpg

Víte, že brýle na virtuální realitu si můžete pořídit za pár kaček? A na EKOFILMu úplně zadarmo! Je to pár let, co zaměstnanci Google navrhli vlastní návrh kartónových brýlí pro virtuální realitu. Od té doby vznikl nespočet variací a jednu z verzí pro vás připravili festivaloví partneři z VR in love.

Pokud váš telefon disponuje gyroskopem, pak už není nic jednoduššího, než zajít do EKODÓMu, kde jsme pro vás připravili lepenku, čočky, nůžky, lepidlo, prostě všechny propriety, které budete potřebovat! A díky nim se pak skrz VR kartonové brýle budete moci vydat nejen na prohlídku k zelenému bydlení díky letošnímu virtuálnímu příběhu – nahlédnete do maringotky, na hausbót nebo do létajícího domku na stromě, zkrátka všude, kde se dá zeleně bydlet.

Na workshop není potřeba rezervace, přijďte ve čtvrtek a v pátek kdykoli mezi 12 a 18 hodinou a v sobotu v rámci Rodinného dne mezi 10 a 16 hodinou.

COVID-19 PRAVIDLA PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Příroda je mocná. A největší sílu mají leckdy ti nejmenší tvorové. Viry. Nezapomeňte tedy, prosím, že se před vstupem musíte prokázat potvrzením o očkování nebo o bezinfekčnosti a na vnitřních akcích nosit respirátor, více zde.

Program