Ministerstvo životního prostředí

Koncert

Opening festivalu: Brass Avenue

Brass-Evenue.jpg

„Místo elektrických kytar a zpěvu dechové nástroje, trochu basové kytary a bicích, přidejte netradiční aranžmá nejznámějších světových i domácích hitů, nažhavte publikum pořádnou choreografií a vykouzlíte zážitek, který nemá na naší scéně obdoby. Tak jsme se v roce 2017 rozhodli dobýt české publikum,“ říkají kluci z dechového showbandu Brass Avenue. A daří se jim to skvěle.

Koncerty Brass Avenue nejsou jen o hudbě, stejný důraz kluci kladou na velkou pódiovou show a komunikaci s publikem. Brass Avenue dovede zaujmout jakékoli publikum a spolehlivě rozhýbe všechny generace.

Aby také ne. V jejich repertoáru najdete znělku z kultovního seriálu Přátelé, na pozoun, trumpetu a dva saxofony si zakřepčíte na skladby od Michaela Jacksona nebo hit domácích Mirai "Když nemůžeš, tak přidej. Všechno hrají ve vlastních úpravách a naprosto bez not.

Když v roce 2017 kapelu Brass Avenue zakládali, měli za sebou zkušenost z orchestru Feverband. Od té doby si připsali koncerty na festivalech, pravidelná vystoupení na pražské náplavce a hlavně busking - neboli pouliční umění v našich i evropských městech.

Přijďte na zahajovací koncert 47. EKOFILMu a na vlastní kůži užijte si extatickou hudební show, jakou umí vykouzlit kluci z kapely Brass Avenue.

Rezervace není potřeba.

COVID-19 PRAVIDLA PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Příroda je mocná. A největší sílu mají leckdy ti nejmenší tvorové. Viry. Nezapomeňte tedy, prosím, že se před vstupem musíte prokázat potvrzením o očkování nebo o bezinfekčnosti a na vnitřních akcích nosit respirátor, více zde.

Program