Ministerstvo životního prostředí

EKOFILM 2016

Pár praktických rad pro návštěvníky

JAK NA FILMY? Zadarmo, ale s registrací.

Víte, že na Ekofilm je třeba se akreditovat? Jste přespolní a sháníte levný nocleh? Přijedete do Brna poprvé? Přečtěte si několik rad, s nimiž se na festivalu neztratíte.

Všechny projekce Ekofilmu jsou zdarma, návštěvníci se však musí registrovat na tomto webu. Nechceme vám komplikovat život, jen potřebujeme vědět, kolik diváků kam přijde. Jde jen o 30 vteřin vašeho času: podívejte se do pravého horního rohu - čeká tam tlačítko “Přihlášení”, po jehož rozkliknutí zvolíte možnost “Registrace” a vyplníte tři stručné údaje. Voilà, cesta k desítkám filmů zdarma je otevřená! Pak si v sekci Program vyberete ty vašemu srdci nejbližší a zarezervujete vstupenky. Systém vám vygeneruje jednoduchý kód, kterým se prokážete u vstupu do sálu.

KDE HLAVU SLOŽIT a neprodělat kalhoty?

K festivalu patří baťůžkáři. Ti naši mohou využít unikátní možnosti přespat přímo na gauči u místních a zažít Brno autenticky! Nocleh je třeba si zarezervovat předem - pište na mail ucastnici@ekofilm.cz. Nově nabídlo ubytování i středisko ekologické výchovy Kaprálův mlýn nacházející se v krásné přírodě hned za Brnem. Cena za noc na lůžku ve spacáku je 130 kč; zájemci pište na info@kapraluvmlyn.cz.

KUDY KAM, kde a co?

Nemusíte se obtěžovat sháněním informací. Vše potřebné vám řeknou na InfoPointu v našem EkoExpo stanu přímo na Náměstí Svobody v centru Brna. Zde vám rádi poskytneme festivalové katalogy, pomůžeme zařídit ubytování a poradíme kudy kam.

5. 10. 2016